Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disco

Nástup počítačů spojených vysokorychlostním internetem značně změnil naše návyky. Nyní již nemáme tolik potřebu vyrážet ven, abychom našli nějaký ten druh zábavy. Mnohem více nás láká se v poklidu usadit k monitoru a najít si něco na tom internetu. Toho si všimli i výrobci her a do značné míry začali měnit svou strategii. Nyní již není problém vyrazit na bájnou výpravu či vzdálených koutů vesmíru. Hry nás zkrátka mohou přenést kamkoliv. A to kolikrát bez nutnosti jakékoliv instalace. Jediné, co se po nás požaduje je spuštění prohlížeče. Na tomto snadném principu fungují i hry Goodgame studia. To má ve své nabídce několik originálních kousků zaměřených převážně na simulování nějaké té činnosti.

Nic nám tak nebrání v Goodgame Disco zamířit do nočního klubu, který nám od dnešního dne říká pane. Jakožto fanoušek dobré muziky jsme nemohli odolat nabídce převzít upadající klub a pokusit se ho přetvořit k obrazu svému. Vybavení není nijak světoborné, avšak svému účelu dozajista poslouží. Teď již jen přijít s nějakým tím nápadem, jak dostat na taneční parket první návštěvníky. K tomu je přímo ideální uspořádání nějaké té tematické akce. S trochou propagace se snad najde dostatek lidí zvědavých na nově otevřenou diskotéku. V případě, že to není až tak to pravé ořechové máme stále v kapse uschované eso. Pokud na něco lidé slyší, tak je to přítomnost nějaké celebrity. Ve hře máme možnost si nějakou pozvat, tak proč toho nevyužít.

V tuto chvíli sice dost těžko přijme pozvání opravdová megastar, ale nějaká ta začínající hvězdička dozajista neodmítne možnost se trochu zviditelnit. Zvláště, když za to bude mít i nějakou tu gáži. Pozvání celebrity je zkrátka i přes nutnost ji zaplatit tou nejlepší volbou, jak nalákat lidi. Druhou stranou pozvání je možnost si s celebritou vypěstovat přátelství. Pokud v našem klubu bude po desáté, tak si vypěstuje k danému místu a samozřejmě i majiteli vztah. To sebou přináší řadu výhod. Při své každé další návštěvě totiž nepřijde s prázdnou. A takový hodnotný dárek dozajista přijde vhod. Goodgame Disco nám tak dává vícero možností, jak na svůj klub upozornit a získat tak potřebnou klientelu. Jen když potečou nápoje proudem, získáme finanční prostředky k rozšiřování klubu. A to je základem každé hry, stát se nejlepším.

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.