Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Gangster

Každého, koho láká vyzkoušet tvrdý chléb gangstera pohybujícího se v temných uličkách podsvětí, má jedinečnou možnost. Stačí si vytvořit profil v Goodgame Gangster a začít plnit první mise. Při vytváření profilu existuje mnoho variant, jak svou postavu ozvláštnit. Po zvolení pohlaví a specifického vzhledu je ještě nutné zvolit zařazení tříd rváč, padouch nebo taktik. Ty rozhodují o vlastnostech postavy a nejideálnějším způsobu boje. Po nastavení všech hodnot postavy je ještě potřeba vyplnit nick, emailovou adresu, heslo a potvrdit obchodní podmínky. Pak již kroky vedou do kmotrova baru pro první nevybíravý úkol. Jedinou podmínkou pro bezproblémové hraní je mít v počítači nainstalovaný Adobe flash player

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.