Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Se stále se rozšiřující dostupností vysokorychlostního internetu začala přímo úměrně stoupat i obliba online her. Vlny tohoto zájmu se rozhodli využít i v Goodgame studiu. Když jej v červnu 2009 zakládali, jen málokdo by si vsadil, že nebude trvat tak dlouho, kdy Goodgame bude považována za nejrychleji rostoucí herní společnost. S několika zaměstnanců se do roku 2012 stali čtyři stovky a toto číslo je v plánu během příštím měsíců roku 2013 zdvojnásobit. Jen tak lze udržet vysokou kvalitu spravovaných her, které si hráči mohou zahrát ve 24 jazykových mutacích. Mezi nimi samozřejmě nemůže chybět čeština. K úspěšným titulům se řadí nejen Gangster, ale také Big Farm a vlajková loď Empire. Posledně jmenovaný sbírá jedno prestižní ocenění za druhým a zasvěcení dozajista chápou, proč je nejlepší online hrou roku 2013.

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.