Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Jak na vzhled postavy

Pokud s nějakého důvodu nejste spokojeni se vzhledem svého avatara, tak není nic snadnějšího, než ho změnit. Dolní menu obsahuje položku Postava, která primárně slouží pro vylepšování vlastností, vyzbrojování a používání doplňků. Vedle fotky postavy je zde umístěno i tlačítko Změnit vzhled. Cena za použití je 125 cihel zlata.

Jak na místo v inventáři

Každý má jen omezené možnosti, kolik toho unese a nejinak tomu je i u virtuální postavy gangstera. Je tedy potřeba ty zastaralé s nedostatečnou funkčností obměnit za nové a těchto starých se zbavit. To můžeme učinit v obchodě, kde je možno předměty prodat nebo si je uložit do trezoru.

Kde přijít ke zlatu

Zlato ve hře funguje jako prémiová měna, jíž si je možné nakoupit. Platby lze provádět pomocí sms zprávy, kreditní kartou, bankovním převodem, službou Skrill, Paypal a Paysafecard. Krom tohoto způsobu je hráči získávají za dosažení dalšího stupně či za některé splněné úkoly. Další možností je pravidelná aktivita, každý sedmý den je hráč odměněn bonusem v podobě zlata. Odvážní se mohou pokusit vsadit štěstí ve výherním automatu.

Omezení v soubojích

Po každém útoku je potřeba nějaký čas na zotavení. Zdarma je tedy možné někoho vyzvat s odstupem deseti minut. Dalším omezením je zaměření na specifického hráče. Na toho lze zaútočit 3x během dne. Toto číslo lze navýšit najmutím špiona.

První rána v souboji

Dát protivníkovi první úder může být v soubojích dost důležitým aspektem mezi výhrou a hanebnou porážkou. Volba je z velké části postavena na prvku náhody. Ten lze ale do jisté míry ovlivnit pořízením čidla srdečního tepu.

Jak se stát členem rodiny

Co si budeme povídat, kdo to chce někam dosáhnout, musí vstoupit do rodiny a pod jejími křídly stoupat na vrchol. Každý má možnost si založit vlastní rodinu nebo si podat inzerát jako hledající. Jedinou drobnou nevýhodou je podmínka provést koupi zlata, jakožto zápisného.

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.