Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Markantní nástup vysokorychlostního internetu udělal radost zejména online hráčům. Konečně se otevřel prostor pro epické bitvy, o nichž si mohli doposud nechávat jen zdát. S tímto rozmachem tedy ruku v ruce přišla i expanze vývojářských studií. Ty ve velkém začaly vsázet na tzv. prohlížečové hry, které mají nespornou výhodu, není potřeba cokoliv instalovat a bez větších potíží se dá připojit doslova odkudkoliv. Do vývoje těchto her se ve velkém pustili i v Goodgame studiu, kde si pro své hráče připravili hned několik her. K těm oblíbeným se řadí i simulátor módního salónu prostě pojmenovaný Fashion.

V kuloárech obchodního domu jsme se rozhodli vybudovat úspěšný salón. Sen o vlastní značce oblečení je sice nádherný, ale cesta k němu není nikterak snadná. Prvním krokem je malý, prostě vybavený obchůdek. Jedna prodavačka, nějaká ta šička a může se začít. První modely opouštějí šicí stroj a již nezbývá nic jiného, než čekat, jak jej přijmou zákazníci. Ty zpočátku chodí spíše sporadicky, avšak čím známější náš salón bude, tím se zvyšuje zájem si v něm také něco pořídit. Je tedy potřeba začít plánovat výrobu, aby stále něco bylo v regálech ke koupi. K tomu je zapotřebí najímat další personál. V tom nám hra nabízí možnost volby, zda přijmeme další šičku či raději vsadíme na švece nebo zlatníka. Dozajista není vhodné ani podcenit kapacity prodavaček.

Pokud má zákazník odcházet spokojený, musí najít hledaný tovar a být rychle obsloužen. Celou dobu je tak potřeba hledat přijatelný kompromis v tom, co zadat do výroby. Samozřejmostí je i postupná modernizace prostor. Malinkatý krámek se postupně může rozrůstat a řádnou obměnou prochází i řada vybavení. Tím módní salon nabírá na luxusnosti, s čímž také přicházejí zajímavější obchodní příležitosti. Goodgame Fashion však především vsází na interakci s ostatními hráči. Takže hned poté, co rozdělíme práci, můžeme vyrazit do kuloáru prohodit pár slov s dalšími hráči a třeba navázat i nějaké to přátelství.

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.