Sdílet

Tweet

Goodgame Galaxy

Goodgame Galaxy

Svět je nebezpečným místem, to si v kůži chladnokrevného gangstera říkáme pokaždé, když přijmeme další nebezpečnou misi. Avšak jedna modrá planeta kdesi ve sluneční soustavě není ani zdaleka tím nejhorším místem pro život. V Goodgame studiu se vydali dobývat chladná zákoutí vzdálených galaxií. Toto velké dobrodružství ale ani zdaleka nedopadlo dle očekávání. Místo nových zdrojů pro těžbu surovin se výpravám podařilo najít temnou rasu žijící pro jediné, dobývání. Krvelační Goroxové náhle získali novou výzvu. V Goodgame Galaxy se vydávají na křížovou výpravu proti novému nepříteli, člověku.

Zatímco na Zemi se žije relativně pohodový život, tak v odlehlejších částech Mléčné dráhy dochází ke každodennímu boji o přežití. Goroxové neúnavně útočí na obranné stanice. Po dalším ničivém nájezdu se velitel jedné takové rozhodl složit svoji funkci ve prospěch někoho mladého, doposud nepoznamenaného nekončícími boji. Ke slovu se tak dostáváme my, abychom prokázali naše taktické dovednosti. Stanice není v nijak zázračném stavu a tak je potřeba neodkladně začít pracovat na její obnově. Jen pokud se podaří obnovit přísun surovin, energií a nakonec i obranné moduly, je možné začít uvažovat o protiútoku. Goroxové ještě pocítí, jak tvrdé toto místo je i pro ně.

Avšak Goroxové jsou v tuto chvíli jen počátkem. Lidstvo je nepoučitelný tvor a tak i tváří v tvář mocnému nepříteli nedokáže táhnout za jeden provaz. Provoz vesmírných stanic zajišťuje trojice korporací, které spolu nemají dvakrát dobré vztahy. Není tak nic výjimečného, že se rozhoří i konflikt mezi některými aliancemi sdruženými pod těmito korporacemi. Zkrátka hlavní náplní této hry jsou vzájemné boje mezi hráči. Goodgame Galaxy tak nabízí osvědčené metody zabalené do neokoukaného hávu chladného vesmíru. Galaxie je v tuto chvíli místo, kde je potřeba nastolit pořádek a dovést svou alianci k vítězství.

World of Warships

Wargaming rozšířil svoje herní portfolio o další vojenskou techniku. Tentokrát se v roli kapitána postavíme na velitelský můstek a povedeme svoji loď vstříc bitvě s dalšími hráči. Ve World of Warships se můžeme ujmout křižníku, bitevní lodi, torpédoborce či letadlové lodi, přičemž každá třída lodi vyžaduje jiný přístup v boji.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.